Шаблон:Блокирани власник лутка

Документација шаблона[прикажи] [уреди] [историја] [освежи]

Шаблон се поставља на страницу за разговор блокиранoг власника лутка.

УпотребаУреди

{{блокирани власник лутка}} ~~~~