Шаблон:Убачен коментар

 — [[Корисник:{{{1}}}|{{{1}}}]], — (наставља се након коментара који је убачен испод)

Документација шаблона[погледај] [уреди] [историја] [освежи]

УпотребаУреди

Пример 1Уреди

{{Убачен коментар|Maduixa|13:36, 9. децембар 2011.‎}}

 — Maduixa(13:36, 9. децембар 2011.‎), — (наставља се након коментара који је убачен испод)

Пример 2Уреди

{{Убачен коментар|Maduixa}}

 — Maduixa, — (наставља се након коментара који је убачен испод)

Види јошУреди