Клокотница

вишезначна одредница на Викимедији

Клокотница може бити:

  • Клокотница, насељено мјесто у општини Добој Исток, Федерација БиХ, БиХ
  • Клокотница, насељено мјесто у општини Хасково, Бугарска

Види још уреди