Амерички драгани

Амерички драгани (енгл. America's Sweethearts) је америчка романтична комедија из 2001. године.

Амерички драгани
Americas sweethearts poster.jpg
Филмски постер
Жанркомедија
РежијаЏо Рот
Главне улогеЏулија Робертс
Били Кристал
Година2001.
Трајање102 минута
ЗемљаСАД
Језикенглески
Буџет48.000.000 долара
Зарада138.000.000 долара
IMDb веза

УлогеУреди

Глумац Улога
Џулија Робертс Кетлин Кики Харисон
Били Кристал Ли Филипс
Кетрин Зита-Џоунс Гвен Харисон
Џон Кјузак Еди Томас
Стенли Тучи Дејв Кингмен
Хенк Азарија Хектор Горгонзолас
Кристофер Вокен Хол Вејдмен
Сет Грин Дени Вокс

Спољашње везеУреди