Аргеј I је био краљ античке Македоније од 678. п. н. е. до 640. п. н. е..

Аргеј I
Fragment Maenad Louvre G160.jpg
Лични подаци
Датум смрти7. век п. н. е.
Породица
ПотомствоФилип I Македонски
РодитељиПердика I од Македоније
ДинастијаАргијади


Претходник: Македонски краљеви
678 — 640. п. н. е.
Наследник: