Брезница

вишезначна одредница на Викимедији

Реч Брезница изведена је од речи бреза. Она може значити:

НасељаУреди

Србија:

Бугарска:

Грчка:

Северна Македонија:

Словенија:

Хрватска:

РекеУреди

ТврђавеУреди

Види јошУреди