Лука (вишезначна одредница)

вишезначна одредница на Викимедији

Термин лука превасходно означава:

  • Лука, пристаниште бродова

Остала значења ове речи:

Мушко имеУреди

НасељеУреди

ГеометријаУреди

Види јошУреди