Манама — разлика између измена

309 бајтова додато ,  пре 8 месеци
(.)
ознаке: мобилна измена мобилно веб-уређивање
 
== Партнерски градови ==
* {{зас|КУВ}} [[КарачиКувајт (град)|Кувајт]]
* {{зас|Катар}} [[Доха]]
* {{зас|Тунис}} [[Тунис (град)|Тунис]]
* {{зас|ЛИБ}} [[АнкараТриполи (Либан)|Триполи]]
* {{зас|САД}} [[Чикаго]]
* {{зас|УАЕ}} [[Дубаи]]
* {{зас|ТАЈ}} [[Чијанг Мај]]
* {{зас|ЈОР}} [[Аман]]
* {{зас|СА}} [[Таиф (град)|Таиф]]
* {{зас|СИН}} [[Сингапур]]
 
== Референце ==