1988 — разлика између измена

1.142 бајта додата ,  пре 11 месеци
м (Бот: козметичке измене)
 
=== Јануар ===
* <!-- [[1. јануар]] —-->
* [[1. јануар]] — [[Кристијан Борха]], колумбијски фудбалер
* [[2. јануар]] — [[Марко Кешељ]], српски кошаркаш
* [[5. јануар]] — [[Никола Калинић (фудбалер)|Никола Калинић]], хрватски фудбалер
* [[9. јануар]] — [[Младен Јеремић]], српски кошаркаш
* [[17. јануар]] — [[Ерл Кларк]], амерички кошаркаш
* [[17. јануар]] — [[Алберт Рамос-Вињолас]], шпански тенисер
* [[18. јануар]] — [[Анџелик Кербер]], немачка тенисерка
 
=== Фебруар ===
<!--* [[1. фебруар]] —-->
* [[3. фебруар]] — [[Абиола Дауда]], нигеријски фудбалер
* [[5. фебруар]] — [[Пер Гинтер]], немачки кошаркаш
* [[12. фебруар]] — [[Мајк Познер]], амерички музичар и музички продуцент
* [[14. фебруар]] — [[Јевгениј Корољов]], казахстанско-руски тенисер
* [[20. фебруар]] — [[Ријана]], барбадоска певачица
 
=== Март ===
<!--* [[1. март]] —-->
* [[10. март]] — [[Иван Ракитић]], хрватски фудбалер
* [[14. март]] — [[Саша Греј]], америчка порнографска глумица
 
=== Април ===
<!--* [[1. април]] —-->
* [[1. април]] — [[Сандра Африка]], српска певачица
* [[2. април]] — [[Кимбер Џејмс]], америчка порнографска глумица
* [[9. мај]] — [[Немања Бјелица]], српски кошаркаш
* [[11. мај]] — [[Немања Врањеш]], црногорски кошаркаш
* [[16. мај]] — [[Мартинас Гецевичијус]], литвански кошаркаш
* [[22. мај]] — [[Милош Босанчић]], српски фудбалер
* [[28. мај]] — [[Зоран Поповић]], српски фудбалски голман
* [[7. јун]] — [[Милан Лучић]], канадски хокејаш
* [[9. јун]] — [[Рајан Томпсон]], амерички кошаркаш
* [[9. јун]] — [[Сократис Папастатопулос]], грчки фудбалер
* [[10. јун]] — [[Јагош Вуковић]], српски фудбалер
* [[21. јун]] — [[Тадијус Јанг]], амерички кошаркаш
* [[22. јун]] — [[Омри Каспи]], израелски кошаркаш
* [[23. јун]] — [[Ник Марфи]], аустралијски музичар
* [[26. јун]] — [[Џејмс Фелдин]], америчко-доминикански кошаркаш
 
=== Јул ===
* [[8. јул]] — [[Жандер]], бразилски фудбалер
* <!-- [[1. јул]] -->
* [[12. јул]] — [[Патрик Беверли]], амерички кошаркаш
* [[15. јул]] — [[Луис Ибањез]], аргентински фудбалер
* [[17. јул]] — [[Рихардс Куксикс]], летонски кошаркаш
* [[21. јул]] — [[Деандре Џордан]], амерички кошаркаш
* [[25. јул]] — [[Иван Обрадовић]], српски фудбалер
 
=== Август ===
<!--* [[1. август]] —-->
* [[1. август]] — [[Немања Матић]], српски фудбалер
* [[7. август]] — [[Адријен Моерман]], француски кошаркаш
* [[7. август]] — [[Аника Олбрајт]], америчка порнографска глумица
* [[8. август]] — [[Данило Галинари]], италијански кошаркаш
* [[8. август]] — [[Бруно Мезенга]], бразилски фудбалер
* [[12. август]] — [[Тиџеј ван Гардерен]], амерички бициклиста
* [[13. октобар]] — [[Норис Кол]], амерички кошаркаш
* [[15. октобар]] — [[Месут Озил]], немачки фудбалер
* [[17. октобар]] — [[Сергеј Гладир]], украјински кошаркаш
* [[20. октобар]] — [[Кендис Свонепул]], јужноафричка манекенка и модел
* [[25. октобар]] — [[Чандлер Парсонс]], амерички кошаркаш
* [[29. октобар]] — [[Ана Фокс]], америчка порнографска глумица
 
=== Децембар ===
* [[5. децембар]] — [[Миралем Сулејмани]], српски фудбалски репрезентативац горанског и српског порекла
* [[7. децембар]] — [[Ендру Гаудлок]], амерички кошаркаш
* [[9. децембар]] — [[Пјетро Арадори]], италијански кошаркаш
* [[9. децембар]] — [[Неса Девил]], чешка порнографска глумица
* [[16. децембар]] — [[Алексеј Швед]], руски кошаркаш
* [[17. децембар]] — [[Филип Касалица]], српски фудбалер
* [[25. децембар]] — [[Ерик Гордон]], амерички кошаркаш
* [[27. децембар]] — [[Хејли Вилијамс]], америчка музичарка
* [[27. децембар]] — [[Хорхе Гутијерез]], мексички кошаркаш
 
== Смрти ==
Анониман корисник