1941 — разлика између измена

81 бајт додат ,  пре 5 месеци
* [[14. април]] — [[Џули Кристи]], енглеска глумица
* [[16. април]] — [[Неда Спасојевић]], српска глумица († [[1981]])
* [[20. април]] — [[Рајан О'Нил]], амерички глумац
* [[20. април]] — [[Мустафа Хасанагић]], југословенски фудбалер и фудбалски тренер
* [[23. април]] — [[Ари ден Хартог]], холандски бициклиста († [[2018]])
Анониман корисник