Међународно првенство Сиднеја 2009 — мушкарци појединачно — разлика између измена

м
|5.|| [[Јанко Типсаревић]] {{Застава|Србија|2004}} ||5:7, 4:6 || '''[[Лејтон Хјуит]]''' {{АУС}} ('''ЛЛ''')
|-
|6.||[[МајклМикаел Љодра]] {{ФРА}} ||1:8, 3:6 || '''[[Давид Налбандијан]]''' {{АРГ}} ('''4''')
|-
|7.||[[Игор Андрејев]] {{РУС}} ('''5''')||4:6, 6:4, 4:6 || '''[[Jeremy Chardy]]''' {{ФРА}} ('''КВ''')