Последниот ден на Мистер Порфириј

„Последниот ден на Мистер Порфириј” је југословенски и македонски телевизијски филм из 1975. године. Режирао га је Владимир Милчин а сценарио је написао Атанас Вангелов.

Последниот ден на Мистер Порфириј
Жанрдрама
РежијаВладимир Милчин
СценариоАтанас Вангелов
Главне улогеДимитар Гешоски
Илија Милчин
Милица Стојанова
Продуцентска
кућа
Телевизија Скопје
Година1975.
Земља СФР Југославија
Језикмакедонски
IMDb веза

Улоге

уреди
Глумац Улога
Димитар Гешоски
Илија Милчин
Милица Стојанова


Спољашње везе

уреди