Отворите главни мени

Торстен Фрингс (нем. Torsten Frings; Вирселен, 22. новембар 1976) je немачки бивши фудбалер. Од 2011. до 2013. био је капитен ФК Торонто.

Торстен Фрингс
Torsten frings tdf.jpg
Лични подаци
Датум рођења (1976-11-22)22. новембар 1976.(43 год.)
Место рођења Вирселен, Западна Немачка
Позиција Дефанзивни везни
Сениорска каријера*
Године Клуб Наст. (Гол)
1994-1997
1997
1997-2002
2002-2004
2004-2005
2005-2011
2011-2013
Алеманија Ахен
Вердер Бремен II
Вердер Бремен
Борусија Дорт.
Бајерн Минхен
Вердер Бремен
Торонто
56 (13)
1 (1)
162 (15)
47 (10)
29 (3)
164 (21)
33 (2)
Репрезентативна каријера**
1997-1998
1999-2000
2001-2009
Немачка У-21
Немачка II
Немачка
6 (1)
5 (0)
79 (10)
* Датум актуелизовања: 6. мај 2015.
** Датум актуелизовања: 6. мај 2015.

ТрофејиУреди

Клуб

Репрезентација

Спољашње везеУреди