Отворите главни мени

1650-е

(преусмерено са 1650е)

Догађаји и трендовиУреди

НаукаУреди

КултураУреди

МузикаУреди

  • 1658. — рођен Ђузепе Торели, италијански виолиниста и велики мајстор кончерта гроса.

АрхитектураУреди

Види јошУреди

РеференцеУреди