Ругање Исусу

(преусмерено са Ругање со Христос)

Ругање Исусу мкд. Ругање со Христос је македонски филм из 2018, први дугометражни филм редитеља Јанија Бојаџија. Филм траје 152 минута.

Ругање Исусу
Жанрдрама
РежијаЈани Бојаџи
СценариоЈани Бојаџи
Главне улогеЉупчо Тодоровски
Јоана Пилиху
Мето Јовановски
Јоана Поповска
Младен Крстевски
Владо Јовановски
Тинка Ристевска
Благоја Чоревски
Горан Илиќ
Роберт Вељановски
Илија Струмениковски
Роберт Ристов
Марина Поп Панкова
Биљана Танески
Ефтим Трајчов Гаурски
Нино Леви
Година2018.
Трајање152 минута
Земља Северна Македонија
IMDb веза

Улоге уреди

Глумац Улоге
Љупчо Тодоровски Александар
Јоана Пилиху Андреа
Мето Јовановски Лазар
Јоана Поповска Султана
Младен Крстевски Вани
Благоја Чоревски Анести
Владо Јовановски Глигор
Јана Клеин Магда
Тинка Ристевска Љуба
Роберт Вељановски Јорданчо
Биљана Танески Рајна
Ефтим Трајчов Гаурски Нико
Горан Илић Монах
Марина Поп Панкова Марија
Андреј Серафимовски Ариф
Елизабета Клинчаревска Нена
Кирил Трајковски Тодори
Александар Велјановски Петрос
Кети Дончевска Илић
Илија Струмениковски
Душица Стојановска
Мирослав Петковић
Ирена Илиевска Невеста
Елизабета Стефановска
Катерина Илиевска Репортер
Нино Леви

Спољашње везе уреди