Идеални тим новајлија НБА

Идеални тим новајлија НБА (енгл. NBA All-Rookie Team) представља годишњи избор најбољих петорки састављених од новајлија различитих клубова учесника НБА лиге.

1962—1988. уреди

Сезона Прва постава
Играч Клуб
1962/63.
  Тери Дишингер Чикаго зефирси
  Чет Вокер Сиракјуз нешналси
  Зелмо Бити Сент Луис хокси
  Џон Хавличек Бостон селтикси
  Дејв Дебуше Детроит пистонси
1963/64.
  Џери Лукас Синсинати ројалси
  Гас Џонсон Балтимор булетси
  Нејт Термонд Филаделфија вориорси
  Арт Хејман Њујорк никси
  Род Торн Балтимор булетси
1964/65.
  Вилис Рид Њујорк никси
  Џим Барнс Њујорк никси
  Хауард Комајвс Њујорк никси
  Лашуз Џексон Филаделфија севентисиксерси
  Воли Џоунс (=) Балтимор булетси
  Џо Калдвел (=) Детроит пистонси
1965/66.
  Рик Бари Сан Франциско вориорси
  Били Канингам Филаделфија севентисиксерси
  Том ван Арздејл Детроит пистонси
  Дик ван Арздејл Њујорк никси
  Фред Хецел Сан Франциско вориорси
1966/67.
  Лу Хадсон Сент Луис хокси
  Џек Марин Балтимор булетси
  Ервин Мјулер Чикаго булси
  Кези Расел Њујорк никси
  Дејв Бинг Детроит пистонси
1967/68.
  Ерл Монро Балтимор булетси
  Боб Рул Сијетл суперсоникси
  Волт Фрејжер Њујорк никси
  Ал Такер Сијетл суперсоникси
  Фил Џексон Њујорк никси
1968/69.
  Вес Анселд Балтимор булетси
  Елвин Хејс Сан Дијего рокетси
  Бил Хјуит Лос Анђелес лејкерси
  Арт Харис Сијетл суперсоникси
  Гери Грегор Финикс санси
1969/70.
  Лу Елсиндор Милвоки бакси
  Боб Дандриџ Милвоки бакси
  Џо Џо Вајт Бостон селтикси
  Мајк Дејвис Балтимор булетси
  Дик Гарет Лос Анђелес лејкерси
1970/71.
  Џеф Петри Портланд трејлблејзерси
  Дејв Кауенс Бостон селтикси
  Пит Маравић Атланта хокси
  Калвин Марфи Сан Дијего рокетси
  Боб Ланје Детроит пистонси
1971/72.
  Елмор Смит Бафало брејвси
  Сидни Викс Портланд трејлблејзерси
  Остин Кар Кливленд кавалирси
  Фил Ченје Балтимор булетси
  Клифорд Реј Чикаго булси
1972/73.
  Боб Макаду Бафало брејвси
  Лојд Нил Портланд трејлблејзерси
  Фред Бојд Филаделфија севентисиксерси
  Двајт Дејвис Кливленд кавалирси
  Џим Прајс Лос Анђелес лејкерси
1973/74.
  Ерни Дигрегорио Бафало брејвси
  Рон Бехаген Канзас Сити кингси
  Мајк Бантом Финикс санси
  Џон Браун Атланта хокси
  Ник Ведерспун Кепитал булетси
1974/75.
  Џамал Вилкс Голден Стејт вориорси
  Џон Дру Атланта хокси
  Скот Ведман Канзас Сити кингси
  Томи Берлсон Сијетл суперсоникси
  Брајан Винтерс Лос Анђелес лејкерси
1975/76.
  Елван Адамс Финикс санси
  Гас Вилијамс Голден Стејт вориорси
  Џо Мериведер Хјустон рокетси
  Џон Шумејт Бафало брејвси
  Лајонел Холинс Портланд трејлблејзерси
1976/77.
  Едријан Дентли Бафало брејвси
  Скот Меј Чикаго булси
  Мич Купчак Вашингтон булетси
  Џон Лукас Хјустон рокетси
  Рон Ли Финикс санси
1977/78.
  Волтер Дејвис Финикс санси
  Маркес Џонсон Милвоки бакси
  Бернард Кинг Њу Џерзи нетси
  Џек Сикма Сијетл суперсоникси
  Норм Никсон Лос Анђелес лејкерси
1978/79.
  Фил Форд Канзас Сити кингси
  Мајкал Томпсон Портланд трејлблејзерси
  Рон Бруер Портланд трејлблејзерси
  Реџи Тијус Чикаго булси
  Тери Тајлер Детроит пистонси
1979/80.
  Лари Берд Бостон селтикси
  Меџик Џонсон Лос Анђелес лејкерси
  Бил Картрајт Њујорк никси
  Калвин Нет Портланд трејлблејзерси
  Дејвид Гринвуд Чикаго булси
1980/81.
  Џо Бери Керол Голден Стејт вориорси
  Дарел Грифит Јута џез
  Лари Смит Голден Стејт вориорси
  Кевин Макхејл Бостон селтикси
  Келвин Ренси Портланд трејлблејзерси
1981/82.
  Кели Трипучка Детроит пистонси
  Џеј Винсент Далас маверикси
  Ајзеја Томас Детроит пистонси
  Бак Вилијамс Њу Џерзи нетси
  Џеф Руланд Вашингтон булетси
1982/83.
  Тери Камингс Сан Дијего клиперси
  Кларк Келог Индијана пејсерси
  Доминик Вилкинс Атланта хокси
  Џејмс Ворди Лос Анђелес лејкерси
  Квинтин Дејли Чикаго булси
1983/84.
  Ралф Сампсон Хјустон рокетси
  Стив Стипанович Индијана пејсерси
  Бајрон Скот Лос Анђелес лејкерси
  Џеф Малон Вашингтон булетси
  Тарл Бејли (=) Јута џез
  Дарел Вокер (=) Њујорк никси
1984/85.
  Мајкл Џордан Чикаго булси
  Хаким Олајџувон Хјустон рокетси
  Сем Боуи Портланд трејлблејзерси
  Чарлс Баркли Филаделфија севентисиксерси
  Сем Перкинс Далас маверикси
1985/86.
  Ксавијер Макданијел Сијетл суперсоникси
  Патрик Јуинг Њујорк никси
  Карл Малон Јута џез
  Џо Думарс Детроит пистонси
  Чарлс Оукли Чикаго булси
1986/87.
  Бред Догерти Кливленд кавалирси
  Рон Харпер Кливленд кавалирси
  Чак Персон Индијана пејсерси
  Рој Тарпли Далас маверикси
  Џон Вилијамс Кливленд кавалирси
1987/88.
  Марк Џексон Њујорк никси
  Армен Гилијам Финикс санси
  Кени Смит Сакраменто кингси
  Грег Андерсон Сан Антонио спарси
  Дерик Макеј Сијетл суперсоникси

1988—данас уреди

Сезона Прва постава Друга постава
Играч Клуб Играч Клуб
1988/89.
  Мич Ричмонд Голден Стејт вориорси   Брајан Шо Бостон селтикси
  Вили Андерсон (2) Сан Антонио спарси   Рекс Чепмен Шарлот хорнетси
  Херси Хокинс Филаделфија севентисиксерси   Крис Морис Њу Џерзи нетси
  Рик Смитс Индијана пејсерси   Род Стрикланд Њујорк никси
  Чарлс Смит Лос Анђелес клиперси   Кевин Едвардс Мајами хит
1989/90.
  Дејвид Робинсон Сан Антонио спарси   Џеј Ар Рид Шарлот хорнетси
  Тим Хардавеј Голден Стејт вориорси   Шон Елиот Сан Антонио спарси
  Владе Дивац Лос Анђелес лејкерси   Стејси Кинг Чикаго булси
  Шерман Даглас Мајами хит   Блу Едвардс Јута џез
  Пу Ричардсон Минесота тимбервулвси   Глен Рајс Мајами хит
1990/91.
  Кендал Гил Шарлот хорнетси   Крис Џексон Денвер нагетси
  Денис Скот Орландо меџик   Гари Пејтон Сијетл суперсоникси
  Ди Браун Бостон селтикси   Фелтон Спенсер Минесота тимбервулвси
  Лајонел Симонс Сакраменто кингси   Травис Мејс Сакраменто кингси
  Дерик Колман Њу Џерзи нетси   Вили Бартон Мајами хит
1991/92.
  Лари Џонсон Шарлот хорнетси   Рик Фокс Бостон селтикси
  Дикембе Мутомбо Денвер нагетси   Терел Брендон Кливленд кавалирси
  Били Овенс Голден Стејт вориорси   Лари Стјуарт Вашингтон булетси
  Стив Смит Мајами хит   Стенли Робертс Орландо меџик
  Стејси Огмон Атланта хокси   Марк Мејкон Денвер нагетси
1992/93.
  Шакил О’Нил Орландо меџик   Волт Вилијамс Сакраменто кингси
  Алонзо Морнинг Шарлот хорнетси   Роберт Ори Хјустон рокетси
  Кристијан Лејтнер Минесота тимбервулвси   Латрел Спруел Голден Стејт вориорси
  Том Гугљота Вашингтон булетси   Кларенс Ведерспун Филаделфија севентисиксерси
  Лафонсо Елис Денвер нагетси   Ричард Дјумас Финикс санси
1993/94.
  Крис Вебер Голден Стејт вориорси   Дино Рађа Бостон селтикси
  Пени Хардавеј Орландо меџик   Ник ван Ексел Лос Анђелес лејкерси
  Вин Бејкер Милвоки бакси   Шон Бредли Филаделфија севентисиксерси
  Џамал Машберн Далас маверикси   Тони Кукоч Чикаго булси
  Ајзеја Рајдер Минесота тимбервулвси   Линдзи Хантер Детроит пистонси
1994/95.
  Џејсон Кид Далас маверикси   Џуван Хауард Вашингтон булетси
  Грант Хил Детроит пистонси   Ерик Монтрос Бостон селтикси
  Глен Робинсон Милвоки бакси   Весли Персон Финикс санси
  Еди Џоунс Лос Анђелес лејкерси   Џејлен Роуз Денвер нагетси
  Брајан Грант Сакраменто кингси   Донел Маршал (=) Голден Стејт вориорси
  Шароун Рајт (=) Филаделфија севентисиксерси
1995/96.
  Дејмон Стодемајер Торонто репторси   Кевин Гарнет Минесота тимбервулвси
  Џо Смит Голден Стејт вориорси   Брајант Ривс Ванкувер гризлиси
  Џери Стекхаус Филаделфија севентисиксерси   Брент Бери Лос Анђелес клиперси
  Антонио Макдајс Денвер нагетси   Рашид Волас Вашингтон булетси
  Арвидас Сабонис (=) Портланд трејлблејзерси   Тајус Едни Сакраменто кингси
  Мајкл Финли (=) Финикс санси
1996/97.
  Шариф Абдур Рахим Ванкувер гризлиси   Кери Китлс Њу Џерзи нетси
  Ален Ајверсон Филаделфија севентисиксерси   Реј Ален Милвоки бакси
  Стефон Марбери Минесота тимбервулвси   Травис Најт Лос Анђелес лејкерси
  Маркус Кемби Торонто репторси   Коби Брајант Лос Анђелес лејкерси
  Антоан Вокер Бостон селтикси   Мет Малони Хјустон рокетси
1997/98.
  Тим Данкан Сан Антонио спарси   Тим Томас Филаделфија севентисиксерси
  Кит ван Хорн Њу Џерзи нетси   Седрик Хендерсон Кливленд кавалирси
  Бревин Најт Кливленд кавалирси   Дерек Андерсон Кливленд кавалирси
  Жидрунас Илгаускас Кливленд кавалирси   Морис Тејлор Лос Анђелес клиперси
  Рон Мерсер Бостон селтикси   Боби Џексон Денвер нагетси
1998/99.
  Винс Картер Торонто репторси   Мајкл Дикерсон Хјустон рокетси
  Пол Пирс Бостон селтикси   Мајкл Долеак Орландо меџик
  Џејсон Вилијамс Сакраменто кингси   Катино Мобли Хјустон рокетси
  Мајк Биби Ванкувер гризлиси   Мајкл Оловоканди Лос Анђелес клиперси
  Мет Харпринг Орландо меџик   Антоан Џејмисон Голден Стејт вориорси
1999/00.
  Елтон Бранд Чикаго булси   Шон Мерион Финикс санси
  Стив Франсис Хјустон рокетси   Рон Артест Чикаго булси
  Ламар Одом Лос Анђелес клиперси   Џејмс Поузи Денвер нагетси
  Воли Шербијак Минесота тимбервулвси   Џејсон Тери Атланта хокси
  Андре Милер Кливленд кавалирси   Чаки Еткинс Орландо меџик
2000/01.
  Мајк Милер Орландо меџик   Хидајет Туркоглу Сакраменто кингси
  Кењон Мартин Њу Џерзи нетси   Дезмонд Мејсон Сијетл суперсоникси
  Марк Џексон Голден Стејт вориорси   Кортни Александер Вашингтон визардси
  Морис Питерсон Торонто репторси   Маркус Фајзер Чикаго булси
  Даријус Мајлс Лос Анђелес клиперси   Крис Мим Кливленд кавалирси
2001/02.
  Пау Гасол Мемфис гризлиси   Џамал Тинсли Индијана пејсерси
  Шејн Батије Мемфис гризлиси   Ричард Џеферсон Њу Џерзи нетси
  Џејсон Ричардсон Голден Стејт вориорси   Еди Грифин Хјустон рокетси
  Тони Паркер Сан Антонио спарси   Жељко Ребрача Детроит пистонси
  Андреј Кириленко Јута џез   Владимир Радмановић (=) Сијетл суперсоникси
  Џо Џонсон (=) Финикс санси
2002/03.
  Јао Минг Хјустон рокетси   Емануел Ђинобили Сан Антонио спарси
  Амаре Стодемајер Финикс санси   Гордан Гиричек Мемфис гризлиси
Орландо меџик
  Керон Батлер Мајами хит   Карлос Бузер Кливленд кавалирси
  Дру Гуден Мемфис гризлиси
Орландо меџик
  Џеј Вилијамс Чикаго булси
  Нене Денвер нагетси   Џеј Ар Бремер Бостон селтикси
2003/04.
  Кармело Ентони Денвер нагетси   Џош Хауард Далас маверикси
  Леброн Џејмс Кливленд кавалирси   Ти Џеј Форд Милвоки бакси
  Двејн Вејд Мајами хит   Јудонис Хаслем Мајами хит
  Крис Бош Торонто репторси   Џарвис Хејс Вашингтон визардси
  Кирк Хајнрик Чикаго булси   Маркиз Данијелс Далас маверикси
2004/05.
  Емека Окафор Шарлот бобкетси   Ненад Крстић Њу Џерзи нетси
  Двајт Хауард Орландо меџик   Џош Смит Атланта хокси
  Бен Гордон Чикаго булси   Џош Чилдрес Атланта хокси
  Андре Игодала Филаделфија севентисиксерси   Џамир Нелсон Орландо меџик
  Луол Денг Чикаго булси   Ал Џеферсон Бостон селтикси
2005/06.
  Крис Пол Њу Орлеанс хорнетси   Дени Грејнџер Индијана пејсерси
  Чарли Вилануева Торонто репторси   Рејмонд Фелтон Шарлот бобкетси
  Ендру Богут Милвоки бакси   Лутер Хед Хјустон рокетси
  Дерон Вилијамс Јута џез   Марвин Вилијамс Атланта хокси
  Ченинг Фрај Њујорк никси   Рајан Гомес Бостон селтикси
2006/07.
  Брендон Рој Портланд трејлблејзерси   Пол Милсап Јута џез
  Андреа Барњани Торонто репторси   Адам Морисон Шарлот бобкетси
  Ренди Фој Минесота тимбервулвси   Тајрус Томас Чикаго булси
  Руди Геј Мемфис гризлиси   Крег Смит Минесота тимбервулвси
  Хорхе Гарбахоса (=) Торонто репторси   Раџон Рондо (=) Бостон селтикси
  Ламаркус Олдриџ (=) Портланд трејлблејзерси   Валтер Херман (=) Шарлот бобкетси
  Маркус Вилијамс (=) Њу Џерзи нетси
2007/08.
  Ал Хорфорд Атланта хокси   Џамарио Мун Торонто репторси
  Кевин Дурант Сијетл суперсоникси   Хуан Карлос Наваро Мемфис гризлиси
  Луис Скола Хјустон рокетси   Тадијус Јанг Филаделфија севентисиксерси
  Ал Торнтон Лос Анђелес клиперси   Родни Стаки Детроит пистонси
  Џеф Грин Сијетл суперсоникси   Карл Ландри Хјустон рокетси
2008/09.
  Дерик Роуз Чикаго булси   Ерик Гордон Лос Анђелес клиперси
  О Џеј Мејо Мемфис гризлиси   Кевин Лав Минесота тимбервулвси
  Расел Вестбрук Оклахома Сити тандер   Марио Чалмерс Мајами хит
  Брук Лопез Њу Џерзи нетси   Марк Гасол Мемфис гризлиси
  Мајкл Бизли Мајами хит   Ди Џеј Огастин (=) Шарлот бобкетси
  Руди Фернандез (=) Портланд трејлблејзерси
2009/10.
  Тајрик Еванс Сакраменто кингси   Маркус Торнтон Њу Орлеанс хорнетси
  Брендон Џенингс Милвоки бакси   Дехуан Блер Сан Антонио спарси
  Стефен Кари Голден Стејт вориорси   Џејмс Харден Оклахома Сити тандер
  Дарен Колисон Њу Орлеанс хорнетси   Џони Флин Минесота тимбервулвси
  Таж Гибсон Чикаго булси   Јонас Јеребко Детроит пистонси
2010/11.
  Блејк Грифин Лос Анђелес клиперси   Грег Монро Детроит пистонси
  Џон Вол Вашингтон визардси   Весли Џонсон Минесота тимбервулвси
  Ландри Филдс Њујорк никси   Ерик Бледсо Лос Анђелес клиперси
  Демаркус Казинс Сакраменто кингси   Дерик Фејворс Јута џез
  Гери Нил Сан Антонио спарси   Пол Џорџ Индијана пејсерси
2011/12.
  Кајри Ирвинг Кливленд кавалирси   Ајзеја Томас Сакраменто кингси
  Рики Рубио Минесота тимбервулвси   Маршон Брукс Њу Џерзи нетси
  Кенет Фарид Денвер нагетси   Чандлер Парсонс Хјустон рокетси
  Клеј Томпсон Голден Стејт вориорси   Тристан Томпсон Кливленд кавалирси
  Кавај Ленард (=) Сан Антонио спарси
  Иман Шамперт (=) Њујорк никси   Дерик Вилијамс Минесота тимбервулвси
  Брендон Најт (=) Детроит пистонси
2012/13.
  Дејмијан Лилард Портланд трејлблејзерси   Андре Драмонд Детроит пистонси
  Бредли Бил Вашингтон визардси   Јонас Валанчјунас Торонто репторси
  Ентони Дејвис Њу Орлеанс хорнетси   Мајкл Кид Гилкрист Шарлот бобкетси
  Дион Вејтерс Кливленд кавалирси   Кајл Синглер Детроит пистонси
  Харисон Барнс Голден Стејт вориорси   Тајлер Зелер Кливленд кавалирси
2013/14.
  Мајкл Картер Вилијамс Филаделфија севентисиксерси   Кели Олиник Бостон селтикси
  Виктор Оладипо Орландо меџик   Јанис Адетокумбо Милвоки бакси
  Треј Берк Јута џез   Горги Ђенг Минесота тимбервулвси
  Мејсон Пламли Бруклин нетси   Коди Зелер Шарлот бобкетси
  Тим Хардавеј Џуниор Њујорк никси   Стивен Адамс Оклахома Сити тандер
2014/15.
  Ендру Вигинс Минесота тимбервулвси   Маркус Смарт Бостон селтикси
  Никола Миротић Чикаго булси   Зек Лавин Минесота тимбервулвси
  Нерленс Ноел Филаделфија севентисиксерси   Бојан Богдановић Бруклин нетси
  Елфрид Пејтон Орландо меџик   Јусуф Нуркић Денвер нагетси
  Џордан Кларксон Лос Анђелес лејкерси   Лангстон Галовеј Њујорк никси
2015/16.
  Карл Ентони Таунс Минесота тимбервулвси   Џастис Винслоу Мајами хит
  Кристапс Порзингис Њујорк никси   Дианђело Расел Лос Анђелес лејкерси
  Девин Букер Финикс санси   Емануел Мудиеј Денвер нагетси
  Никола Јокић Денвер нагетси   Мајлс Тарнер Индијана пејсерси
  Џалил Окафор Филаделфија севентисиксерси   Вили Коли Стајн Сакраменто кингси
2016/17.
  Малком Брогдон Милвоки бакси   Џамал Мари Денвер нагетси
  Дарио Шарић Филаделфија севентисиксерси   Џејлен Браун Бостон селтикси
  Џоел Ембид Филаделфија севентисиксерси   Маркиз Крис Финикс санси
  Бади Хилд Сакраменто кингси   Брендон Инграм Лос Анђелес лејкерси
  Гиљермо Ернангомез Њујорк никси   Јоги Ферел Далас маверикси
2017/18.
  Бен Симонс Филаделфија севентисиксерси   Денис Смит Џуниор Далас маверикси
  Донован Мичел Јута џез   Лонзо Бол Лос Анђелес лејкерси
  Џејсон Тејтум Бостон селтикси   Џон Колинс Атланта хокси
  Кајл Кјузма Лос Анђелес лејкерси   Богдан Богдановић Сакраменто кингси
  Лаури Марканен Чикаго булси   Џош Џексон Финикс санси
2018/19.
  Лука Дончић Далас маверикси   Шеј Гилџјус Александер Лос Анђелес клиперси
  Тре Јанг Атланта хокси   Колин Секстон Кливленд кавалирси
  Диандре Ејтон Финикс санси   Ландри Шемет Лос Анђелес клиперси
  Џарен Џексон Џуниор Мемфис гризлиси   Мичел Робинсон Њујорк никси
  Марвин Бегли III Сакраменто кингси   Кевин Хуертер Атланта хокси
2019/20.
  Џа Морант Мемфис гризлиси   Тајлер Хиро Мајами хит
  Кендрик Нан Мајами хит   Теренс Дејвис Торонто репторси
  Брендон Кларк Мемфис гризлиси   Коби Вајт Чикаго булси
  Зајон Вилијамсон Њу Орлеанс пеликанси   Пи Џеј Вошингтон Шарлот хорнетси
  Ерик Паскал Голден Стејт вориорси   Руи Хачимура Вашингтон визардси
2020/21.
  Ламело Бол Шарлот хорнетси   Имануел Квикли Њујорк никси
  Ентони Едвардс Минесота тимбервулвси   Дезмонд Бејн Мемфис гризлиси
  Тајрис Халибертон Сакраменто кингси   Ајзеја Стјуарт Детроит пистонси
  Садик Беј Детроит пистонси   Ајзак Окоро Кливленд кавалирси
  Џејшон Тејт Хјустон рокетси   Патрик Вилијамс Чикаго булси
2021/22.
  Скоти Барнс Торонто репторси   Херберт Џоунс Њу Орлеанс пеликанси
  Кејд Канингам Детроит пистонси   Џош Гиди Оклахома Сити тандер
  Еван Мобли Кливленд кавалирси   Боунс Хајланд Денвер нагетси
  Франц Вагнер Орландо меџик   Ајо Досунму Чикаго булси
  Џејлен Грин Хјустон рокетси   Крис Дуарте Индијана пејсерси
2022/23.
  Паоло Банкеро Орландо меџик   Џејлен Дурен Детроит пистонси
  Вокер Кеслер Јута џез   Тари Исон Хјустон рокетси
  Бенедикт Матурин Индијана пејсерси   Џејден Ајви Детроит пистонси
  Киган Мари Сакраменто кингси   Џабари Смит Млађи Хјустон рокетси
  Џејлен Вилијамс Оклахома Сити Тандер   Џереми Сохан Сан Антонио спарси

Легенда:

Активни кошаркаши
Кошаркаши који су примљени у Кошаркашку Кућу славних

Број изабраних играча по клубовима уреди

Клуб Играча изабрано Прва постава Друга постава
Чикаго булси 25 16 9
Детроит пистонси
(Форт Вејн пистонси)
23 13 10
Њујорк никси 22 18 4
Бостон селтикси 21 10 11
Голден Стејт вориорси
(Филаделфија вориорси, Сан Франциско вориорси)
21 18 3
Вашингтон визардси
(Чикаго зефирси, Балтимор булетси, Капитол булетси, Вашингтон булетси)
21 15 6
Сакраменто кингси
(Рочестер ројалси, Синсинати ројалси, Канзас Сити кингси)
21 14 7
Хјустон рокетси
(Сан Дијего рокетси)
21 11 10
Кливленд кавалирси 20 12 8
Филаделфија севентисиксерси
(Сиракјуз нешналси)
19 14 5
Минесота тимбервулвси 19 10 9
Лос Анђелес лејкерси
(Минеаполис лејкерси)
18 12 6
Лос Анђелес клиперси
(Бафало брејвси, Сан Дијего клиперси)
18 11 7
Оклахома Сити тандер
(Сијетл суперсоникси)
17 11 6
Орландо меџик 16 11 5
Финикс санси 16 10 6
Денвер нагетси 16 7 9
Мемфис гризлиси
(Ванкувер гризлиси)
15 10 5
Атланта хокси
(Милвоки хокси, Сент Луис хокси)
15 9 6
Портланд трејлблејзерси 14 13 1
Бруклин нетси
(Њу Џерзи нетси)
14 7 7
Шарлот хорнетси
(Шарлот бобкетси)
14 5 9
Мајами хит 13 6 7
Торонто репторси 12 9 3
Јута џез
(Њу Орлеанс џез)
11 8 3
Милвоки бакси 11 8 3
Сан Антонио спарси 11 7 4
Индијана пејсерси 10 5 5
Далас маверикси 10 6 4
Њу Орлеанс пеликанси
(Њу Орлеанс хорнетси)
6 4 2

Спољашње везе уреди