Ајде да се дружиме

„Ајде да се дружиме” је југословенска телевизијска серија снимљена 1985. године у продукцији ТВ Скопље.

Ајде да се дружиме
Жанрпородични
ФорматТелевизијска серија
СценариоВасил Пујовски
РежијаМиле Грозданоски
УлогеЛенче Делова
Гјоргји Колозов
Ванчо Петрушевски
Гоце Тодоровски
Благоја Чоревски
КомпозиторКире Костов
Земља Југославија
Језикмакедонски
Број сезона1
Број епизода8
Продукција
МонтажерДушица Дебарлиева
СценографијаМенде Ивановски
КамераЉубиша Дечковски
ПродукцијаТВ Скопље
Профил на IMDb-ју

УлогеУреди

Глумац Улога
Ленче Делова Зорка Брзозборка (7 еп. 1985)
Гјоргји Колозов Поце Кокале (7 еп. 1985)
Ванчо Петрушевски Жарко Загарко (7 еп. 1985)
Гоце Тодоровски Гоце Скокале (7 еп. 1985)
Благоја Чоревски Базе Видра (7 еп. 1985)
Ваљон Адеми (1 еп. 1985)
Илина Ангеловска (1 еп. 1985)
Владимир Дади Ангеловски (1 еп. 1985)
Сандра Делова (1 еп. 1985)
Мите Грозданов (1 еп. 1985)
Весна Исајловска (1 еп. 1985)
Ђокица Лукаревски (1 еп. 1985)
Бјанка Мангутова (1 еп. 1985)
Роза Нолцева (1 еп. 1985)
Панде Сахов (1 еп. 1985)
Соња Стефановска (1 еп. 1985)
Бисера Темкова (1 еп. 1985)

Комплетна ТВ екипа ▼

Редитељ Миле Грозданоски (7 еп. 1985)
Сценариста Васил Пујовски (7 еп. 1985)
Композитор Кире Костов (непознат број епизода)
Директор фотографије Љубиша Дечковски (непознат број епизода)
Монтажер Душица Дебарлиева (непознат број епизода)
Сценограф Менде Ивановски (непознат број епизода)

Спољашње везеУреди