Театарче Лево косе

„Театарче Лево косе” је југословенска телевизијска серија снимљена 1987. године у продукцији ТВ Скопље.

Театарче Лево косе
Жанркомедија
ФорматТелевизијска серија
СценариоИван Карадак
Љупчо Сиљановски
РежијаНикола Коле Ангеловски
УлогеВладимир Дади Ангеловски
Благоја Чоревски
Игор Џамбазов
Димче Мешковски
Катерина Крстева
КомпозиторДимитар Машевски
Земља Југославија
Језикмакедонски
ПродукцијаТВ Скопље
Профил на IMDb-ју

Улоге уреди

Глумац Улога
Владимир Дади Ангеловски
Благоја Чоревски
Игор Џамбазов
Љиљана Јовановска
Катерина Кочевска
Стојна Костовска
Душан Костовски
Катерина Крстева
Ђокица Лукаревски
Димче Мешковски
Снежана Михајловић
Јовица Михајловски
Ванчо Петрушевски
Анастас Тановски
Гоце Тодоровски
Емин Унџел

Комплетна ТВ екипа ▼

Спољашње везе уреди