Корисник:Batavele/песак

За књигу

уреди

1925./26.
1932/33.
1952.
1948—1952.
1952—1956.
1956—1963.
1963—1993.
1993.—2015.
2015.—2019.
2019.—

За књигу

уреди

1925/26.

1932/33.

1952.

1948—1952.

1952—1956.

1956—1963.

1963—1993.

1952—1993.[1]

1993.—2015.

1993—2015.[1]

2015—2019.

2019.—

2019.—[1]

За књигу

уреди

1925/26.

1932/33.

1952.

1948—1952.

1952—1956.

1956—1963.

1963—1993.

1952—1993.

1993.—2015.

1993—2015.

2015—2019.

2019.—

2019.—

Освајачи Купа 1960. — 1995.
Год. Л. Клуб
1960. Железничар (Београд)
1961. Жарково (Београд)
1962. Жарково (Београд)
1963. Обилић (Београд)
1964. Железник (Београд)
1965. Искра (Барич)
1966. Синђелић (Београд)
1967. Чукарички (Београд)
1968. БАСК (Београд)
1969. Слобода (Београд)
1970. Чукарчки (Београд)
1971. ИМ Раковица (Београд)
1972. Рад (Београд)
1973. Синђелић (Београд)
1974. Беград (Београд)
1975. Беград (Београд)
1976. Југопетрол (Београд)
1977. Галенка (Земун)
1978. Хајдук (Београд)
1979. Графичар (Београд)
1980. Хајдук (Београд)
1981. Синђелић (Београд)
1982. Раднички (Нови Београд)
1983. Вождовац (Београд)
1984. Синђелић (Београд)
1985. Беград (Београд)
1986. Обилић (Београд)
1987. Обилић (Београд)
1988. Раднички (Нови Београд)
1989. Раднички (Нови Београд)
1990. БСК (Батајница)
1991. Обилић (Београд)
1992. Хајдук (Београд)
1993. Железник (Београд)
1994. Палилулац (Крњача)
1995. Палилулац (Крњача)

Сезона 2023/24. година

уреди
Лига ветерана се састоји од Прве лиге, Друге лиге, Треће лиге „А” и „Б” и Четврте лиге, која је подељена у две групе „А” и „Б”.
Палилулац је у четвртој лиги групи „А” у којој су клубови.
  1. Семлин Сити
  2. ОФК Црвенка
  3. Републички органи
  4. Сокер
  5. Прима фортуна
  6. Росенборг
  7. Хет Трик
  8. Пекс
  9. Палилулац
  10. Минел
Резултати по колима (јесењи део првенства)[2]
Коло Датум Домаћин Резултат Гост
  1. 04.09.2023. ОФК Црвенка 2:5 Палилулац
  2. 11.09.2023. Палилулац 7:1 Росенборг
  3. 19.09.2023. Сокер 2:2 Палилулац
  4. 25.09.2023. Палилулац 7:2 Пекс
  5. 23.10.2023. Семлин Сити 0:4 Палилулац
  6. 02.10.2023. Палилулац 3:0 Минел
  7. 09.10.2023. Републички органи 1:7 Палилулац
  8. 17.10.2023. Палилулац 5:1 ХЕТ ТРИК
  9. 31.10.2023. Прима Фортуна 2:2 Палилулац
Коначна табела (јесењи део првенства)[2]
М Клуб Одиг Поб Нер Пор ДГ ПГ ГР Бод
1. Палилулац 9 7 2 0 42 11 31 23
2. Росенборг 9 6 0 3 32 23   9 18
3. Прима Фортуна 9 5 1 3 31 13 18 16
4. Пекс 9 4 2 3 17 19 -2 14
5. Семлин Сити 9 4 1 4 22 22   0 13
6. Хет Трик 9 3 3 3 22 26 -4 12
7. Минел 9 3 2 4 16 15 1 11
8. ОФК Црвенка 9 3 1 5 18 19 -1 10
9. Сокер 9 2 3 4 18 24 -6   9
10. Републички органи 9 0 1 8   5 51 -46   1
Постигнуто голова:223 по уткамици 4,96
Легенда
Легенда Опис
М Место на табели
Одиг. Број одиграних утакмица
Поб. Број победа
Нер. Број нерешених
Пор. Број пораза
ДГ Број датих голова
ПГ Број примљених голова
ГР Гол разлика
БОД. Број освојених бодова
Трећа лига ветерана

Утакмице ФК Палилулац Београд од 1926.

уреди

Утакмице ФК Хајдук Београд од 1952.

уреди

Спољашње везе

уреди

ШАБЛОНИ фудбалски

уреди

Примери

уреди
  • {{Излазак са терена-замена играча}} -> Изашао из игре — замењен 22'
  • {{Улазак на терен-замена играча|67}} -> Ушао у игру
  • {{Улазак на терен-замена играча|67}} -> Ушао у игру 67
  • {{Замена играча-Улазак на терен|67}} -> Изашао из игре — замењен57'Ушао у игру

Примери жути

уреди
  • {{Жути картон|10}} -> Жути картон 10

Примери црвени

уреди
  • {{Црвени картон}} -> Red card
  • {{Црвени картон|1}} -> Yellow card Red card
  • {{Црвени картон|2}} -> Yellow card Yellow-red card
  • {{Црвени картон|0|27}} -> Red card 27
  • {{Црвени картон|1|67|88}} -> Yellow card 67 Red card 88
  • {{Црвени картон|2|23|60}} -> Yellow card 23 Yellow-red card 60

Примери ГОЛ

уреди
  • {{гол}} → Гол
  • {{гол|67}} → Гол 67
  • {{гол|44|аг.}} → Гол 44 (аг.)
  • {{гол|90+2|пен.}} → Гол 90+2 (пен.)


Види још

уреди
Гол {{гол}}
Жути картон {{Жути картон}} Red card {{Црвени картон}} Yellow card Red card {{Црвени картон|1}} Yellow card Yellow-red card {{Црвени картон|2}}
Ушао у игру {{Улазак на терен-замена играча}} Изашао из игре — замењен {{Излазак са терена-замена играча}}
фудбалска лопта са квачицом {{пен}} фудбалска лопта са црвеним иксом{{Промашај из пенала}}
Златни гол {{златни гол}} Сребрни гол {{сребрни гол}}


Прављење нове шаре

уреди

При прављењу нових шаблона за шаре пратите доње примере. Када направите нову шару, додајте је у доњи списак. Не правите шаре за мале измене на дресу, шаблон служи само за приказивање општих боја тима. Није предвиђено да будте потпуно прецизан цртеж дреса.

Именовање датотеке
  • Почетак имена је Kit_body_ / Kit_right_arm_ / Kit_left_arm_ у зависности од потребе, а крај .png (мала слова).
  • Никад не користите реч transparent у датотеци. Све датотеке би требало да имају једну транспарентну боју.
  • Вишеструке вертикалне траке се зову бојаstripes.
  • Једна вертикална трака се зове бојаvertical.
  • Вишеструке хоризонталне траке се зоув бојаhoops.
  • Једна хоризонтална трака се зове бојаhorizontal.
  • Половина дреса једном бојом се зове бојаhalf.
  • Дијагоналне траке се зову бојаrightsash (/) или бојаleftsash (\).

Укључите {{Football kit template}} у страницу за опис слике.


Kit_body_blackstripes.png

Сакриј почетак

уреди
Имена и презимена играча од 1924.године

Садржај десно

уреди

играч утакмице фудбалска лопта са квачицом фудбалска лопта са црвеним иксом Изашао из игре — замењен Ушао у игру

Омладинци, за прво место 2017/18.


Мапе

уреди
Batavele/песак на карти Града Београда
ФК Палилулац
ФК Палилулац
КРЊАЧА
КРЊАЧА
БЕОГРАД
БЕОГРАД
Општина Палилула
Општина Палилула
Крњача на мапи града Београда

Batavele/песак на карти Града Београда
Палилулац
Палилулац
Црвена звезда
Црвена звезда
ОФК Београд
ОФК Београд
Партизан
Партизан
Раднички
Раднички
Поштар
Поштар
Клубови из Београда који су наступали на турниру

Batavele/песак на карти Србије
Београд
Београд
Земун
Земун
Светозарево (Јагодина)
Светозарево (Јагодина)
Ниш
Ниш
Смедерево
Смедерево
Ваљево
Ваљево
Сента
Сента
Бела Црква
Бела Црква
Кикинда
Кикинда
Краљево
Краљево
Лесковац
Лесковац
Вршац
Вршац
Бечеј
Бечеј
Скопље (Македонија)
Скопље (Македонија)
ГРАДОВИ ДОМАЋИНИ ТУРНИРА

КАРТОНИ

уреди
Жути и Црвени картони за сезону 2007/08.
Домаћин Гост Укупно По утакмици
28 1 25 1 53 2 1,77 0,07

Приказ позиције 1994/95

уреди


  Јесењи,
  Пролећни део првенства

Мапа Београда

уреди

Commons:Location markers
Commons:Category:Map icons


Batavele/песак на карти Града Београда
Палилулац
Палилулац
Братство, Поштар 1930
Братство, Поштар 1930
Овча
Овча
Херој
Херој
Омладинац
Омладинац
Победа, Соко
Победа, Соко
Бродарац
Бродарац
ИМТ
ИМТ
Бежанија
Бежанија
Винча
Винча
Јединство, Сурчн
Јединство, Сурчн
Црвена звезда
Црвена звезда
„21. Мај”
„21. Мај”
Дорћол, Полет
Дорћол, Полет
Рад
Рад
БАСК
БАСК
Жарково
Жарково
БСК, Батајница
БСК, Батајница
Железник
Железник
Локомотива, Железник
Локомотива, Железник
Графичар
Графичар
Вождовац/Слобода
Вождовац/Слобода
Датотека:OFK Crvenka Borca.png ОФК Црвенка, Црвенка Борча
Датотека:OFK Crvenka Borca.png ОФК Црвенка, Црвенка Борча
ПКБ, Падинска Скела
ПКБ, Падинска Скела
Млади пролетер
Млади пролетер
Сити Спорт Клуб, Ковилово
Сити Спорт Клуб, Ковилово
Бока Сениорс, Торлак
Бока Сениорс, Торлак
Београд, Спорт
Београд, Спорт
Хајдук
Хајдук
Раднички, Нови Београд
Раднички, Нови Београд
Балкан, Миријево
Балкан, Миријево
Милиционар, Макиш
Милиционар, Макиш
Чукарички
Чукарички
ОФК Железничар
ОФК Железничар
БСК Борча
Некадашњи лого БСК Борче БСК Борча
Телеоптик, Милутинац
Телеоптик, Милутинац
Синђелић, Обилић
Синђелић, Обилић
Змај, Земун
Змај, Земун
Будућност, Добановци
Будућност, Добановци
Подунавац, Ритопек
Подунавац, Ритопек
Сремчица
Сремчица
Борац, Остружница
Борац, Остружница
Авала 1939, Бели Поток
Авала 1939, Бели Поток
ИМ Раковица
ИМ Раковица
ОФК Звездара, Трудбеник, Славија
ОФК Звездара, Трудбеник, Славија
29. Новембар, Партизанка, Млади Обилић
29. Новембар, Партизанка, Млади Обилић
Земун
Земун
КФК Равна Гора
КФК Равна Гора КФК Равна Гора
ОФК Луг 2020
ОФК Луг 2020 ОФК Луг 2020
Локација фудбалских клубова из Београда са којима је играо Палилулац од 1952. године

Мапа Србије са легендом

уреди
Batavele/песак на карти Србије
Београд
Београд
1, 2
1, 2
3
3
4
4
Раднички Пирот
Раднички Пирот
Цемент Беочин
Цемент Беочин
Синђелић Ниш
Синђелић Ниш
Железничар Ниш
Железничар Ниш
Солунац Карађорђево
Солунац
Карађорђево
Динамо Панчево
Динамо Панчево
ОФК Бор
ОФК Бор
Приштина
Приштина Приштина
Дубочица Лесковац
Дубочица, Лесковац Дубочица Лесковац
Напредак, Крушевац
Напредак, Крушевац
Нови Сад, Кабел Нови Сад
Нови Сад, Кабел Нови Сад
Јединство Параћин
Јединство, Параћин Јединство Параћин
Младост Апатин
Младост, Апатин Младост Апатин
Вучје
ФК Вучје Вучје
Младост Бачки Јарак
Младост Бачки Јарак Младост Бачки Јарак
Напредак Кушиљево
Напредак, Кушиљево Напредак Кушиљево
ОФК Кикинда
ОФК Кикинда
Бечеј
Бечеј
Колубара Лазаревац
Колубара Лазаревац
ЧСК Пивара Челарево
ЧСК Пивара Челарево
ОФК Врбас
ОФК Врбас
Винер Брокер Нишка Бања
Винер Брокер

Нишка Бања
Биг Бул Бачинци
Биг Бул, Бачинци Биг Бул Бачинци
29
29
Свети Стефан Сланци
Свети Стефан Сланци
31
31
Пионир Бесни Фок
Пионир, Бесни Фок Пионир Бесни Фок
33
33
34.
34.
Дунавац Гроцка
Дунавац Гроцка
36
36
37
37
38
38
39
39
40
40
Шумадинац Бечмен
Шумадинац Бечмен
42
42
Синђелић Угриновци
Синђелић Угриновци
Сопот
Сопот
45
45
46
46
Младост Умчари
Младост Умчари
48
48
49
49
50
50
Шумадија Јагњило
Шумадија Јагњило
Ковачевац
Ковачевац
53
53
54
54
55
55
Легенда мапе фудбалских клубова:
Легенда мапе фудбалских клубова:
1 Младеновац, 2 Раднички Младеновац,                    3 Турбина Вреоци, 4 ТЕК Велики Црљени,                  10 Динамо Панчево, 29 Ресник                                        30 Свети Стефан Сланци, 31 Пиносава,                       33 Минел Рипањ, 34 Лепушница Глогоњски Рит,         36 Срем Јаковоm, 37 Дунав Велико Село,                   38 Младост Барошевац, 39 ОФК Бождаревац,             40 ОФК Уровци, 43 Синђелић Угриновци,                     45 Раднички Рудовци, 46 Врчин 91 Врчин,                   48 Полет Миросаљци, 49 Напредак Медошевац,          50 Посавац Бољевци, 53 Раднички Обреновац,           54 Прва искра Барич, 55. Лисовић                                
1 Младеновац, 2 Раднички Младеновац,                   

3 Турбина Вреоци, 4 ТЕК Велики Црљени,                 

10 Динамо, Панчево Динамо Панчево, 29 ФК Ресни, Ресник Ресник                                       

30 Свети Стефан, Сланци Свети Стефан Сланци, 31 ФК Пиносава Пиносава,                      

33 Минел, Рипањ Минел Рипањ, 34 Лепушница, Глогоњски Рит Лепушница Глогоњски Рит,        

36 Срем Јаково Срем Јаковоm, 37 Дунав, Велико Село Дунав Велико Село,                  

38 Младост Барошевац Младост Барошевац, 39 ОФК Бождаревац ОФК Бождаревац,            

40 ОФК Уровци ОФК Уровци, 43 Синђелић, Угриновци Синђелић Угриновци,                    

45 Раднички Рудовци, 46 ФК Врчин 91 Врчин 91 Врчин,                  

48 Полет Миросаљци, 49 Напредак, Медошевац Напредак Медошевац,         

50 Посавац Бољевци, 53 Раднички, Обреновац Раднички Обреновац,          

54 Прва искра Барич, 55. ФК Лисовић Лисовић                                
Локација фудбалских клубова из Србије са којима је играо Палилулац од 1952. године

Sezon Liga Poziom Miejsce
Шаблон:Flaga Federalna Republika Jugosławii
1999/00 Druga liga SR Јugoslavije – Grupa Sjever (Północ) II 18 Plik:Arrow-down.gif
2000/01 Srpska liga (Grupa Beograd) III 4
2001/02 Srpska liga (Grupa Beograd) 17 Plik:Arrow-down.gif
2002/03 Zonska liga (Beogradska zona) IV 8
Шаблон:Flaga Serbia i Czarnogóra
2003/04 Zonska liga (Beogradska zona) IV 12
2004/05 Zonska liga (Beogradska zona) 7
2005/06 Zonska liga (Beogradska zona) 1 Plik:Arrow-up.gif
Шаблон:Flaga Serbia
2006/07 Srpska liga (Grupa Beograd) III 9
2007/08 Srpska liga (Grupa Beograd) 5
2008/09 Srpska liga (Grupa Beograd) 10
2009/10 Srpska liga (Grupa Beograd) 10
2010/11 Srpska liga (Grupa Beograd) 14 Plik:Arrow-down.gif
2011/12 Zonska liga (Beogradska zona) IV 11
2012/13 Zonska liga (Beogradska zona) 13
2013/14 Zonska liga (Beogradska zona) 11
2014/15 Zonska liga (Beogradska zona) 16 Plik:Arrow-down.gif *
2015/16 brak drużyny w rozgrywkach ligowych - -
2016/17 brak drużyny w rozgrywkach ligowych - -
2017/18 brak drużyny w rozgrywkach ligowych - -
2018/19 brak drużyny w rozgrywkach ligowych - -
2019/20 Međuopštinska liga Beograd - grupa B VI 10 **
2020/21 Međuopštinska liga Beograd - grupa B ?

 * W trakcie sezonu 2014/15 Palilulac wycofał się z rozgrywek Zonskiej ligi (drużyna została rozwiązana).

 ** Z powodu sytuacji epidemicznej związanej z koronawirusem COVID-19 rozgrywki sezonu 2019/2020 zostały zakończone po rozegraniu 14 kolejek.

Парови

уреди
Коло Парови
I 1—11, 5—3, 6—2, 7—4, 8—9, 10—12
I —, —, —, —, —, —

др Драгослав Ј. Поповић

Књига СК Југославија

уреди
950 850 600 Предње корице950 850 600 Предње корице950 950 600 Предње корицеЗадње корице
950 850 600 Предње корице950 850 600 Предње корице950 950 600 Предње корицеЗадње корице


Предње корице
Настанак
Ориг. насловПрослава петнаестогодишњице оснивање спортског клуба Југославија
Ауторнепознат
Земља Краљевина Југославија
ЈезикСрпски, ћирилица
Садржај
Жанр / врста делаСпорт (фудбал)
ТемаИсторија СК „Југославија”, Београд
Место и време
радње
Србија, 1913 — 1928.
Издавање
Издавачнепознат
Број страница25
Тип медијамек повез
Предње корице
Настанак
Ориг. насловЧетврт века спортског клуба Југославија
АуторУредили и технички опремили Бора Јовановић и Љубомир Вукадиновић
Земља Краљевина Југославија
ЈезикСрпски, ћирилица
Садржај
Жанр / врста делаСпорт (фудбал)
ТемаИсторија СК „Југославија”, Београд
Место и време
радње
Србија, 1913 — 1938.
Издавање
Издавач"Југословенска спортска ревија" — Београд; Штампано у штампарији "Планета"
Датум1939.
Број страница75
Тип медијатврд повез

Књига Палилулца

уреди
950 850 600 Предње корице950 850 600 Предње корице950 950 600 Предње корицеЗадње корице


Предње корицеЗадње корице
Настанак
Ориг. насловФК ПАЛИЛУЛАЦ БЕОГРАД
АуторДрагутин Веланац Бата
Дизајнер корицаNEW Image д.о.о.
ЗемљаСрбија Србија
ЈезикСрпски, ћирилица
Садржај
Жанр / врста делаСпорт (фудбал)
ТемаИсторија ФК „Палилулац”, Крњача
Место и време
радње
Србија, Немачка и Италија
1924 — 2014.
Издавање
ИздавачNEW Image д.о.о.
Датумновембар 2020.
Број страница137
Тип медијатврд повез
Класификација
ISBN?978-86-920507-1-8
Монографија је посвећена свима који су допринели успешном развоју клуба.
Предње корицеЗадње корице
Настанак
Ориг. насловФК ПАЛИЛУЛАЦ БЕОГРАД
АуторДрагутин Веланац Бата
Дизајнер корицаNEW Image д.о.о.
ЗемљаСрбија Србија
ЈезикСрпски, ћирилица
Садржај
Жанр / врста делаСпорт (фудбал)
ТемаИсторија ФК „Палилулац”, Крњача
Место и време
радње
Србија, Немачка и Италија
1924 — 2014.
Издавање
ИздавачNEW Image д.о.о.
Датумновембар 2020.
Број страница137
Тип медијатврд повез
Класификација
ISBN?978-86-920507-1-8
Монографија је посвећена свима који су допринели успешном развоју клуба.

Korisnik:BataVele

уреди

Галерија Галерија слика Галерија слика Галерија слика Чланци Чланци Чланци разговор

🏠🏆


  1. Страва у Улици брестова 1
  2. Страва у Улици брестова 2: Фредијева освета
  3. Страва у Улици брестова 3: Ратници снова
  4. Страва у Улици брестова 4: Господар снова
  5. Страва у Улици брестова 1
  6. Страва у Улици брестова 2: Фредијева освета
  7. Страва у Улици брестова 3: Ратници снова
  8. Страва у Улици брестова 4: Господар снова
  9. Страва у Улици брестова 1
  10. Страва у Улици брестова 2: Фредијева освета
  11. Страва у Улици брестова 3: Ратници снова
  12. Страва у Улици брестова 4: Господар снова
  13. Страва у Улици брестова 1
  14. Страва у Улици брестова 2: Фредијева освета
  15. Страва у Улици брестова 3: Ратници снова
  16. Страва у Улици брестова 4: Господар снова
  17. Страва у Улици брестова 1
  18. Страва у Улици брестова 2: Фредијева освета
  19. Страва у Улици брестова 3: Ратници снова
  20. Страва у Улици брестова 4: Господар снова
  21. Страва у Улици брестова 1
  22. Страва у Улици брестова 2: Фредијева освета
  23. Страва у Улици брестова 3: Ратници снова
  24. Страва у Улици брестова 4: Господар снова


Главна

уреди

Разно

уреди



Бр. у
серији
Бр. у
сезони
Назив Редитељ Сценариста Пpемијерно
емитовање
Прод.
код
Гледаоци
САД-а (у
милионима)
3311"Подељена кућа (2. део)"Тони ВармбиСтивен Д. Бајндер26. септембар 2017. (2017-09-26)150113.29[3]
Екипа МЗИС-а је наставила потрагу за Гибсом и Мекгијем после њиховог нестанка док су се борили против побуњеника у Паравгвају. Венс и торес су позвани на саслушање у конгрес после краха задатка у Парагвају.


Драгутин Веланац Бата, Војин Дворнић и Рашид Шемсединовић


Драгутин Веланац Бата, Војин Дворнић и Рашид Шемсединовић


Драгутин Веланац Бата, Војин Дворнић и Рашид Шемсединовић


  • један
  • два
  • три
  • Winner
  • Runner-up
  • Third place

уреди

mode="slideshow"

Слике Палилулца

уреди
Example usage

ФК Бока сениорс ФК Лепушница ФК Пиносава ФК Пионир ФК Сити спорт клуб ФК Свети Стефан ОФК Црвенка


123456789

ПРИМЕРИ: Photomontage

уреди
Freedom Monument, in Main Square of Trujillo city
{{Photomontage
| photo1a = Trujillo Perú PZ.jpg{{!}}Freedom Monument, in Main Square of Trujillo city
| photo1b = 
| photo1c = 
| photo1d = 
| photo1e = 
| photo2a = Húsares.jpg{{!}}"Húsares de Junín" avenue 
| photo2b = Huanchaco.jpg{{!}}"Caballitos de totora" in Huanchaco
| photo2c =
| photo2d =
| photo2e =
| photo3a = Chan chan wall1.jpg{{!}}Chan Chan, capital of Kingdom Chimu
| photo3b = IndependenciaPlazaDeTrujillo.jpg{{!}}"El Libertador" Hotel in Main Square of the city
| photo3c =
| photo3d =
| photo3e =
| photo4a = Huaca del Sol - Août 2007.jpg{{!}}Huaca del Sol, Political capital of Mochicas
| photo4b = 
| photo4c =
| photo4d =
| photo4e =
| photo5a = Vista de Huanchaco, Perú.JPG{{!}} Huanchaco beach
| photo5b = Huaca de la Luna jt02.jpg{{!}}Huaca de La Luna, religious  capital of Mochicas
| photo5c = US Navy 070812-N-8704K-272 Alvako Coello and Lupita Carrion perform a dance during a closing ceremony for the Military Sealift Command (MSC) hospital ship USNS Comfort (T-AH 20).jpg{{!}}Childre
| photo5d =
| photo5e = 
| photo6a = 
| photo6b = 
| photo6c =
| photo6d =
| photo6e =
| photo7a = 
| photo7b = 
| photo7c =
| photo7d =
| photo7e =
| size            = Број који означава ширину монтаже (задано: 200)
| position        = Позиција монтаже: лево, центар, десно, ниједан (задано: лево)
| spacing         = Број који означава ширину размака између слика (задано: 1)
| color           = Боја размака између слика (задано: црна)
| border          = Број који означава ширину границе која окружује монтажу (задано: 1)
| color_border    = Боја оквира око монтаже (задано: црна)
| text            = Текст приказан испод монтаже, али унутар границе, до ширине монтаже
| text_background = Боја позадине текста (задано: #F8F8FF)
| foot_montage    = Текст ван оквира монтаже
}}

plainlist

уреди


Град Стадион
Град Стадион
Град Стадион

<video width="320" height="240" controls>

Download: <a type="Restoran Bitolj Krnjaca 26.XII.2015.mp4" href="d:\Palilulac\Slike\AVI Restoran Bitolj Krnjaca 26.XII.2015\Restoran Bitolj Krnjaca 26.XII.2015.mp4">MP4</a> | <a type="video/ogg" href="movie.ogg">Ogg</a>

</video>


Code Result
{{Unbulleted list|entry1|entry2|entry3|entry4|entry5|entry6|entry7|entry8|entry9}}
  • entry1
  • entry2
  • entry3
  • entry4
  • entry5
  • entry6
  • entry7
  • entry8
  • entry9
{{Unbulleted list|Winner|Runner-up|Third place|item_style=color:blue;}}
  • Winner
  • Runner-up
  • Third place
{{Unbulleted list|Winner|Runner-up|Third place|item1_style=background-color:yellow;|item2_style=background-color:silver;}}
  • Winner
  • Runner-up
  • Third place

Легенде

уреди
  Победе
  Нерешено
  Порази
  Дато голова
  Примљено голова
Међуопштинска лига Београд
Држава Flag of Serbia Србија
Сезона 2023/24.
Спорт фудбал
Виши ранг Прва Београдска лига
Ранг Међуопштинска лига Београд
Сезона почела 24. септембра 2023. године
Сезона завршена јуна 2024. године
Број тимова 10
Сезоне

Међуопштинска лига Београд група "Б", једна од две међуопштинске лиге „A” и „Б”, је шести ниво Фудбалског савеза Србије.

  1. Супер лига Србије „Моцарт Бет Суперлига”,
  2. Прва лига Србије,
  3. Српска лига Београд,
  4. Београска зона,
  5. Прва Београдска лига (А, Б и Ц),
  6. Међуопштинска лига Београда (А и Б)

Виши степен такмичења је Прва Београдска лига.

Клубови и Локација

уреди
1. ФК Палилулац Палилулац
Крњача
Палилула
Београд
Општина Палилула
6. ФК Ресник 1937 Ресник 1937
Ресник
Београд
Раковица
Градска општина Раковица
2. ФК Миљаковац Миљаковац

Раковица
Београд
Раковица
7. ФК Раковица Раковица

Раковица
Београд
Раковица
3. ФК Bratstvo Братство
Крњача
Палилула
Београд
Општина Палилула
8. ФК Дедиње Дедиње
Савски венац
Београд
Општина Савски венац
4. ФК Омладинац Велики Мокри Луг Омладинац 1961
Велики Мокри Луг
Звездара
Београд
Звездара
9. ФК Т6 НИКА Лепушница Т6 НИКА Лепушница
Глогоњски Рит
Палилула
Београд
Општина Палилула
5. ОФК Црвенка ОФК Црвенка
Црвенка
Палилула
Београд
Општина Палилула
10. ОФК Луг ОФК Луг 2020
Велики Мокри Луг
Звездара
Београд
Звездара

Резултати по колима

уреди
1 коло, 24. септембар 2023.[6] у 15:30 часова
Т6 НИКА Лепушница — ОФК Црвенка 2:3
Миљаковац — Ресник 1937 (23. сеп. у 10:30 часова) 0:1
ОФК Луг 2020 — Дедиње (у 11:00 часова) 3:0
Братство — Раковица 2:0
Палилулац — Омладинац 1961 4:0
2. коло, 1. октобар 2023.[7] у 16:30 часова
ОФК Црвенка — Омладинац 1961 4:1
Раковица — Палилулац (30. сеп. у 11:00 часова) 3:0
Дедиње — Братство (у 10:00 часова) 1:4
Ресник 1937 — ОФК Луг 2020 0:0
Т6 НИКА Лепушница — Миљаковац 4:1
3. коло, 9. октобар 2023.[8] у 15:00 часова
Миљаковац — ОФК Црвенка (7. окт. у 12:00 часова) 4:1
ОФК Луг 2020 — Т6 НИКА Лепушница (у 11:00 часова) 0:4
Братство — Ресник 1937 0:0
Палилулац — Дедиње 2:0
Омладинац 1961 — Раковица (у 11:00 часова) 0:2
4. коло, 15. октобар 2023.[9] у 15:00 часова
ОФК Црвенка — Раковица 1:7
Дедиње — Омладинац 1961 (у 10:00 часова) 4:0
Ресник 1937 — Палилулац 1:3
Т6 НИКА Лепушница — Братство 4:0
Миљаковац — ОФК Луг 2020 (14. окт. у 13:00 часова) 3:0
5. коло, 22. октобар 2023.[10] у 11:00 часова
ОФК Луг 2020 — ОФК Црвенка 0:1
Братство — Миљаковац (у 15:00 часова) 3:0
Палилулац — Т6 НИКА Лепушница (у 15:00 часова) 3:1
Омладинац 1961 — Ресник 1937 3:3
Раковица — Дедиње (21. октобра) 3:0
6. коло, 30. октобар 2023.[11] у 14:00 часова
ОФК Црвенка — Дедиње 5:2
Ресник 1937 — Раковица 0:1
Т6 НИКА Лепушница — Омладинац 1961 4:2
Миљаковац — Палилулац (28. сеп. у 12:00 часова) 2:1
ОФК Луг 2020 — Братство (у 11:00 часова) 1:1
7. коло, 5. новембар 2023.[12] у 13:30 часова
Братство — ОФК Црвенка 4:1
Палилулац — ОФК Луг 2020 3:2
Омладинац 1961 — Миљаковац (у 11:00 часова) 0:3
Раковица — Т6 НИКА Лепушница (4. нов.у 10:30 часова) 2:5
Дедиње — Ресник 1937 (у 11:00 часова) 0:0
8. коло, 12. новембар 2023.[13] у 13:30 часова
ОФК Црвенка — Ресник 1937 1:3
Т6 НИКА Лепушница — Дедиње 2:0
Миљаковац — Раковица (у 10:30 часова) 2:2
ОФК Луг 2020 — Омладинац 1961 (у 11:00 часова) 1:1
Братство — Палилулац 1:2
9. коло, 19. новембар 2023.[14] у 13:00 часова
Палилулац — ОФК Црвенка 4:1
Омладинац 1961 — Братство (у 11:00 часова) 1:5
Раковица — ОФК Луг 2020 (18. нов. у 11:00 часова) 2:1
Дедиње — Миљаковац (18. нов. у 10:00 часова) 1:3
Ресник 1937 — Т6 НИКА Лепушница 1:1
10. коло, 31. март 2024.[15] у 11:00 часова
ОФК Црвенка — Т6 НИКА Лепушница у 16:00 часова 1:10
Ресник 1937 — Миљаковац у 16:00 часова 2:5
Дедиње — ОФК Луг 2020 1:1
Раковица — Братство у 10:00 часова 4:2
Омладинац 1961 — Палилулац 0:3
11. коло, 7. април 2024.[16] у 11:00 часова
Омладинац 1961 — ОФК Црвенка 4:0
Палилулац — Раковица у 16:00 часова 0:2
Братство — Дедиње у 16:00 часова 2:2
ОФК Луг 2020 — Ресник 1937 2:2
Миљаковац — Т6 НИКА Лепушница 6. априла 0:7
12. коло, среда 24. април 2024.[17] у 16:30 часова
ОФК Црвенка — Миљаковац 2:0
Т6 НИКА Лепушница — ОФК Луг 2020 4:0
Ресник 1937 — Братство 0:2
Дедиње — Палилулац у 18:00 часова 0:2
Раковица — Омладинац 1961 у 17:00 часова 2:1
13. коло, 20. април 2024.[18] у 11:00 часова
Раковица — ОФК Црвенка 6:1
Омладинац 1961 — Дедиње 3:3
Палилулац — Ресник 1937 у 16:30 часова 3:0
Братство — Т6 НИКА Лепушница 21. априла у 16:30 часова 1:0
ОФК Луг 2020 — Миљаковац 21. априла 8:1
14. коло, 28. април 2024.[19] у 16:30 часова
ОФК Црвенка — ОФК Луг 2020 1:0
Миљаковац — Братство (27. априла у 11:00 часова) 1:3
Т6 НИКА Лепушница — Палилулац 4:1
Ресник 1937 — Омладинац 1961 2:4
Дедиње — Раковица у 11:00 часова 1:3
15. коло, 12. мај 2024.[20] у 11:00 часова
Дедиње — ОФК Црвенка 2:1
Раковица — Ресник 1937 11. маја 3:3
Омладинац 1961 — Т6 НИКА Лепушница 3:4
Палилулац — Миљаковац у 16:30 часова 10:3
Братство — ОФК Луг 2020 у 16:30 часова 7:1
16. коло, 19. мај 2024.[21] у 17:00 часова
ОФК Црвенка — Братство 1:5
ОФК Луг 2020 — Палилулац у 11:00 часова 0:2
Миљаковац — Омладинац 1961 18. маја у 13::00 часова 5:0
Т6 НИКА Лепушница — Раковица 2:0
Ресник 1937 — Дедиње 1:1
17. коло, 26. мај 2024.[22] у 17:00 часова
Ресник 1937 — ОФК Црвенка 3:1
Дедиње — Т6 НИКА Лепушница 0:4
Раковица — Миљаковац 1:1
Омладинац 1961 — ОФК Луг 2020 4:2
Палилулац — Братство 2:0
18. коло, 31. мај 2024.[23] у 18:00 часова
ОФК Црвенка — Палилулац 1:4
Братство — Омладинац 1961 1:2
ОФК Луг 2020 — Раковица 5:2
Миљаковац — Дедиње 1:0
Т6 НИКА Лепушница — Ресник 1937 10:0

Коло 03

уреди
Коло Датум Време Домаћин Резултат Гост
02. 01.10.2023. 16:30
ОФК Црвенка

  •   1 Буквић Алекса
      2 Николић Марко Изашао из игре — замењен 80Ушао у игру 18 Матовић Андрија
      3 Нешић Павле Изашао из игре — замењен 56Ушао у игру 6 Јовић Иван
      4 Дедић Милан
      5 Брковић Јован 40 29' Изашао из игре — замењен 46Ушао у игру 16 Шимшић Марко
      7 Буквић Александар Гол 55
      8 Славковић Ненад 40 16' Гол 17
      9 Ђукановић Александар Изашао из игре — замењен 66Ушао у игру 15 Аранђеловић Лазар
    10 Виларет Иван
    11 Илић Мирко Гол 60
    14 Стевановић Немања Гол 9 32 83'
    Изашао из игре — замењен 80Ушао у игру 20 Станковић Душан
    Резервни играчи:
    13 Радивојев Немања
    17 Ралевић Александар
    Тренер: Курћубић Драган
4:1 (2:0)
Омладинац 1961

  •   1 Јањатовиц Александар
      2 Пешић Никола Изашао из игре — замењен 70Ушао у игру 17 Ристић Василије
      3 Димитријевић Никола
      4 Павличевић Никола
      5 Марковић Александар
      6 Тодоровић Иван Изашао из игре — замењен 46Ушао у игру 16 Павловић Марко
      7 Маловић Никола Изашао из игре — замењен 70Ушао у игру 14 Јовановиц Јован
      8 Николић Горан Изашао из игре — замењен 52Ушао у игру 13 Стојановић Сергеј
      9 Маринковић Лазар 40 15' Гол 81
    10 Младеновић Бојан
    11 Баћановић Стефан
    Резервни играчи:
    20 Величковић Марко
    15 Рајковић Матеја
    18 Пешић Милош
    Тренер: Пешић Саша
30.09.2023. 11:00
Раковица

  •   1 Родић Михаило
      3 Стошић Петар
      4 Милованчевић Марко 40 57'
    Изашао из игре — замењен 84Ушао у игру 13 Ранђеловић Милош
      6 Мијајловић Јован
      7 Николић Дарко Изашао из игре — замењен 72Ушао у игру 5 Петровић Милош
      9 Беленцан Богдан
    10 Аксентијевић Ђорђе Гол 29 40 34'
    Изашао из игре — замењен 72Ушао у игру 8 Пумпаловић Душан Гол 78
    11 Илић Михајло Изашао из игре — замењен 27Ушао у игру 16 Стојадиновић Михајло Гол 53
    14 Арсић Немања
    17 Јелић Блажо
    22 Станојловић Никола
    Резервни играчи:
    12 Иванковић Димитрије
      2 Тасић Филип
    15 Родић Лука
    Тренер: Симеуновић Зоран
3:0 (1:0)
Палилулац

  •   1 Зекановић Немања
      2 Лекић Стефан
      3 Бузаџић Петар 40 87'
      4 Врцељ Александар Изашао из игре — замењен 63Ушао у игру 22 Нуридини Дино
      5 Петровић Стефан
      6 Петрић Раде 40 50' Изашао из игре — замењен 72Ушао у игру 14 Ћурчић Данило
      7 Данковић Владими
      8 Скендери Селдин 40 34' 40 64' Изашао из игре — замењен 63Ушао у игру 18 Лукић Небојша
      9 Младеновић Бранко Изашао из игре — замењен 46Ушао у игру 16 Стојановић Вељко
    10 Дојчиновић Жељко
    11 Станојевић Стефан Изашао из игре — замењен 46Ушао у игру 17 Костић Александар 40 73'


    Резервни играчи:
    19 Пандуревић Марко
    20 Шуљагић Лука

    Тренер: Данојлић Дејан
01.10.2023. 10:00
Дедиње

  •   1 Залад Стефан Изашао из игре — замењен 75Ушао у игру 34 Радовић Урош
      4 Милошевић Василије
      5 Гавриловић Стефан Гол 39 (АГ)
      7 Терзић Вукашин Изашао из игре — замењен 59Ушао у игру 21 Мијатовић Никола
      9 Крцуновић Андрија Гол 9 Изашао из игре — замењен 70Ушао у игру 19 Гледић Страхиња
    10 Милосављевић Милош
    23 Николић Павле Изашао из игре — замењен 46Ушао у игру 91 Јевтић Арсеније
    24 Бегић Аранђел 40 86'
    30 Здравковић Душан 40 59' Изашао из игре — замењен 70Ушао у игру 3 Новаков Александар
    31 Николић Ратко
    45 Јовичић Дане



    Тренер: Николић Слободан
1:4 (1:2)
Братство

  •   1 Живковић Душан
      3 Тишма Марко
      4 Гојковић Михајло
      5 Јовановић Никола
      8 Тодоровић Горан Изашао из игре — замењен 75Ушао у игру 7 Санковић Марко Гол 78
      9 Хасанагиц Виктор Гол 31
    10 Стојадиновић Милош
    11 Тодоровић Стефан
    13 Хасанагић Емил Амир
    17 Костић Лука
    20 Лазић Мирко Гол 69 Изашао из игре — замењен 87Ушао у игру 2 Хасанагић Дамир
    Резервни играчи:
    16 Анђелковић Миодраг
    22 Тешић Младен
    Тренер: Јоцић Игор
01.10.2023. 16:30
Ресник 1937

  •   1 Мартиновић Младен
      3 Јовановић Стефан
      4 Миленковић Момчило
      5 Плој Милан
      6 Тепић Урош 40 85'
      7 Косојевић Милан Изашао из игре — замењен 55Ушао у игру 16 Росић Ненад
      8 Трипковић Алекса
      9 Шћепановић Лука
    10 Смуков Игор Изашао из игре — замењен 60Ушао у игру 17 Стошић Дејан
    11 Поповић Урош Изашао из игре — замењен 60Ушао у игру 18 Ефремовски Никола
    13 Жилић Душан
    Резервни играчи:
    12 Симоновић Андрија
    14 Миловановић Марко
    15 Јовановић Милан
    19 Јаковљевић Стефан
    Тренер: Горан Веселиновић
0:0
ОФК Луг 2020

  •   1 Величковић Александар
      2 Рашевић Немања 40 52'
      3 Јовић Дејан 40 9' Изашао из игре — замењен 65Ушао у игру 15 Сретеновић Никола 40 87'
      4 Тројановић Урош 40 49' Изашао из игре — замењен 85Ушао у игру 17 Миленковић Стефан
      6 Ђајић Борис 40 85'
      7 Михајловић Александар
      9 Марковић Ненад
    10 Рашевић Ненад Изашао из игре — замењен 65Ушао у игру 16 Чакаревић Милош
    18 Филиповић Јован Изашао из игре — замењен 68Ушао у игру 8 Зафировски Јован
    20 Аџемовић Немања Изашао из игре — замењен 80Ушао у игру 11 Станковић Александар
    23 Ђурђевић Милан 40 41'
    Резервни играч:
    14 Радовић Лука



    Тренер: Николић Небојша
01.10.2023. 16:30
Т6 НИКА Лепушница

  •   1 Младеновић Бојан
      2 Јаворина Милош
      3 Милић Никола
      4 Проданић Владан
      5 Гојчиновић Драган
      6 Кеча Марко Гол 57 Гол 83
      8 Шехапи Игор Гол 12
      9 Прља Ђорђе
    10 Милинковић Урош Гол 61
    11 Аранђеловић Вук
    23 Кечан Војислав 40 41'
    Резервни играчи:
    12 Вуковић Вукан
    14 Ракић Слободан
    16 Куштримовић Иван
    17 Дакић Вања
    18 Трајковић Драган
    20 Весић Милош
    21 Дерета Јовица
    Тренер: Гајић Иван
4:1 (1:1)
Миљаковац

  • 21 Мишковић Далибор
      3 Здравковић Стефан
      4 Ћирковић Никола
      5 Милојевић Андрија
      7 Георгиев Дамјан
      9 Петковић Илија
    10 Ранковић Филип
    11 Танасковић Јован
    13 Димитров Стефан 40 75'
    15 Милојевић Чедомир Гол 26
    18 Јовановић Вукашин
    Резервни играчи:
    14 Вукмировић Урош
    17 Стојићевић Милош
    20 Дедеић Василије




    Тренер: Ранковић Филип

Резултати по клубовима

уреди

 #

Екипа домаћина
ПАЛ
1
РЕС
2
Миљ
3
РАК
4
Брат
5
Омл
6
Луг
7
Дед
8
ЛЕП
9
Црв
10
1. ФК Палилулац Палилулац, Крњача XXX 3:0 10:3 0:2 2:0 4:0 3:2 2:0 3:1 4:1
2. ФК Ресник 1937 Ресник 1937, Ресник 1:3 XXX 2:5 0:1 0:2 2:4 0:0 1:1 1:1 3:1
3. ФК Миљаковац Миљаковац, Раковица 2:1 0:1 XXX 2:2 1:3 5:0 3:0 1:0 0:7 4:1
4. ФК Раковица Раковица, Раковица 3:0 3:3 1:1 XXX 4:2 2:1 2:1 3:0 2:5 6:1
5. ФК Братство Братство, Крњача 1:2 0:0 3:0 2:0 XXX 1:2 7:1 2:2 1:0 4:1
6. ФК Омладинац 1961 Омладинац 1961, ВМЛ 0:3 3:3 0:3 0:2 1:5 XXX 4:2 3:3 3:4 4:0
7. ОФК Луг 2020 ОФК Луг 2020, ВМЛ 0:2 2:2 8:1 5:2 1:1 1:1 XXX 3:0 0:4 0:1
8. ФК Дедиње Дедиње, Савски венац 0:2 0:0 1:3 1:3 1:4 4:0 1:1 XXX 0:4 2:1
9. ФК Т6 НИКА Лепушница Т6 НИКА Лепушница, ГР 4:1 10:0 4:1 2:0 4:0 4:2 4:0 2:0 XXX 2:3
10. ОФК Црвенка ОФК Црвенка, Борча 1:4 1:3 2:0 1:7 1:5 4:1 1:0 5:2 1:10 XXX
   Победа домаћина
   Нерешено
   Пораз домаћина


Позиције на табели по колима

уреди
  Клуб                                       Коло→ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
  1. ФК Т6 НИКА Лепушница Т6 НИКА Лепушница, ГР 6 5 2 1 4 2 1 1 2 2 1 1 3 2 2 1 1 1
  2. ФК Миљаковац Миљаковац, Раковица 7 8 8 5 6 6 5 5 5 4 4 5 5 5 5 5 5 5
  3. ОФК Луг 2020 ОФК Луг 2020, ВМЛ 2 3 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9
  4. ФК Братство Братство, Крњача 3 1 1 4 3 5 4 4 4 5 5 4 4 4 4 4 4 4
  5. Палилулац, Крњача 1 6 3 3 2 3 3 2 1 1 3 3 2 3 3 2 2 2
  6. ФК Омладинац 1961 Омладинац 1961, ВМЛ 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 9 10 10 8 8
  7. ФК Раковица Раковица, Раковица 8 7 4 2 1 1 2 3 3 3 2 2 1 1 1 3 3 3
  8. ФК Дедиње Дедиње, Савски венац 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 9 9 10 10
  9. ФК Ресник 1937 Ресник 1937, Ресник 5 4 6 7 7 7 7 7 7 7 6 7 7 7 7 7 7 7
  10. ОФК Црвенка ОФК Црвенка, Борча 4 2 5 6 5 4 6 6 6 6 7 6 6 6 6 6 6 6
   Напредовање
  Без промене
  Пад

Табела

уреди
[23]М Клуб Одиг Поб   Нер Пор ДГ ПГ ГР Бод
  1. ФК Т6 НИКА Лепушница Следеће сезона: Прва Београдска лиг Т6 НИКА Лепушница, ГР 18 14 1   3 72 18  54 43
  2. Палилулац, Крњача 18 14 0   4 49 21  28 42
  3. ФК Раковица Раковица, Раковица 18 11 3   4 45 27  18 36
  4. ФК Братство Братство, Крњача 18 10 3   5 43 23  20 33
  5. ФК Миљаковац Миљаковац, Раковица 18   8 2   8 35 46 -11 26
  6. ОФК Црвенка ОФК Црвенка, Борча 18   6 0 12 27 61 -34 18
  7. ФК Ресник 1937 Ресник 1937, Ресник 18   3 8   7 22 40 -18 17
  8. ФК Омладинац 1961 Омладинац 1961, ВМЛ 18   4 3 11 29 52 -23 15
  9. ОФК Луг 2020 ОФК Луг 2020, ВМЛ 18   3 5 10 27 39 -12 14
10. ФК Дедиње Дедиње, Савски венац 18   2 5 11 18 40 -22 11
 
Првак за сезону 2023/24.
Т6 НИКА Лепушница
ФК Лепушница
ФК Лепушница

Глогоњски Рит



Напомене

уреди
  1. ^ Милорад Ребић Паја ФК Раднички (Пирот)
  2. ^ Срђан Јанковић Цоле
    у дресу SG Wattenscheid 09, Немачка
    до 1979. ФК Палилулац,Рад 1979—1986.,     
    SG Wattenscheid 09 1986 — 1992.
  3. ^ Богдан Корак у дресу ФК Реал Мурсија, Шпанија
  4. ^ Стадион ЈНА 08.09.1968.,[4] Гледалаца 30.000, Судија Чанак, Београд
    Партизан — ОФК Београд 1:2
    Партизан: Ћурковић, Радаковић, Дамјановић, Ђорђевић, Пауновић, Михајловић,
    Бајић, Петровић, КатићГол 28, Хошић, Ђорђић, Петковић (Чичић)
    ОФК Београд: Хоџић, Вукашиновић, Јокић, Мешановић, Кривокућа, Степановић Гол 34,
    Турудија, Шекуларац, Сантрач, Милутиновић Гол 69, Петковић
  5. ^ Мило Никиновић у дресу ФК Напредак (Крушевац) проглашен 1975. за најбољег фудбалера Друге савезне лиге „Исток”, спортиста Крушевца и олимпијски репрезентативац.[5]
  6. ^ Видоје у дресу Партизана одиграо је:

    Интернационалне                       8     1
    Куп Југославије                           3     0
    Куп сајамских градова                1     0
    Омладински турнир — Ријека    4     1
    Пријатељске                              62   12
    Првенствене                              43     7
    Турнир "Кварнерска ривијера" 10     4
    Турнир у Мостару                        2     1
    Укупно: 133 утакмице и постигао 26 гола
  7. ^ Милан Вукелић Вукела у дресу ФК Куманово за који је играо од 1970. до 1975. године
  8. ^ Божидат Танић у дресу ФК Раднички (Пирот) за који је играо од 1973. до 1975. године
  9. ^ Зоран Димитријевић у дресу ФК Црвена звезда
  10. ^ Мирослав Вјетровић у дресу ФК Хановер 96, Немачка
  11. ^ Палилулац
    Миљаковац
    ОФК Луг 2020
    Омладинац 1961
    Братство
    ОФК Црвенка
    Раковица
    Дедиње

Референце

уреди
  1. ^ а б в Када је Палилулац гост на утакмици
  2. ^ а б Четврта лига група „А” 2023/24.
  3. ^ Porter, Rick (27. 9. 2017). Bull, Voice, This Is Us adjust up, L&O True Crime and Brooklyn Nine-Nine down: Tuesday final ratings”. TV by the Numbers. Приступљено 27. 9. 2017. 
  4. ^ Новине "СПОРТ" 9. септембра 1968.
  5. ^ Књига „Фудбал у Расинском округу” аутор Милорад Сијић.
  6. ^ Новине "СПОРТСКИ ЖУРНАЛ" 25. септембар 2023.
  7. ^ Новине "СПОРТСКИ ЖУРНАЛ" 2. октобар 2023.
  8. ^ Новине "СПОРТСКИ ЖУРНАЛ" 10. октобар 2023.
  9. ^ Новине "СПОРТСКИ ЖУРНАЛ" 16. октобар 2023.
  10. ^ Новине "СПОРТСКИ ЖУРНАЛ" 23. октобар 2023.
  11. ^ Новине "СПОРТСКИ ЖУРНАЛ" 31. октобар 2023.
  12. ^ Новине "СПОРТСКИ ЖУРНАЛ" 6. новембар 2023.
  13. ^ Новине "СПОРТСКИ ЖУРНАЛ" 13. новембар 2023.
  14. ^ Новине "СПОРТСКИ ЖУРНАЛ" 20. новембар 2023.
  15. ^ Новине "СПОРТСКИ ЖУРНАЛ" 01. април 2024.
  16. ^ Новине "СПОРТСКИ ЖУРНАЛ" 8. април 2024.
  17. ^ Новине "СПОРТСКИ ЖУРНАЛ" 25. април 2024.
  18. ^ Новине "СПОРТСКИ ЖУРНАЛ" 22. април 2024.
  19. ^ Новине "СПОРТСКИ ЖУРНАЛ" 29. април 2024.
  20. ^ Новине "СПОРТСКИ ЖУРНАЛ" 13. мај2024.
  21. ^ Новине "СПОРТСКИ ЖУРНАЛ" 20. мај 2024.
  22. ^ Новине "СПОРТСКИ ЖУРНАЛ" 27. мај 2024.
  23. ^ а б Новине "СПОРТСКИ ЖУРНАЛ" 1. јун 2024.

Спољашње везе

уреди


Стрелице горе-доле

уреди

Гол 4 (казнени ударац) Зелена квачицаY